A. Sládkoviča ulica

Výtlk

- A. Sládkoviča


20. novembra 2017

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 

Poškodená a prepadnutá cesta

- A. Sládkoviča


16. novembra 2017

6 komentárov

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 

Prepadnutá vpúšť a časť cesty

- A. Sládkoviča


16. novembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 

Priečna nerovnosť

- A. Sládkoviča


11. novembra 2017

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 
August 2017

Prerastená zeleň

- A. Sládkoviča


24. augusta 2017

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 

Zanedbaný chodník

- A. Sládkoviča


15. augusta 2017

4 komentáre

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
Júl 2017

Otvorený kanál

- A. Sládkoviča


20. júla 2017

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
Jún 2017

Zničený smetný kôš

- A. Sládkoviča


08. júna 2017

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
Február 2017

Igelitové vrecia s bordelom

- A. Sládkoviča


10. februára 2017

5 komentárov

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
November 2016

Skládka na Sládkovičovej ulici

- A. Sládkoviča


07. novembra 2016

5 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
September 2016

Výtlk

- A. Sládkoviča


25. septembra 2016

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 
Júl 2016

Altánok v mestskom parku

- A. Sládkoviča


03. júla 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 

Lavička a chodník v parku (pri Juniore)

- A. Sládkoviča


03. júla 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
Jún 2016

Absencia smetných košov v hradnom parku a pred kinom Junior

- A. Sládkoviča


09. júna 2016

8 komentárov 8 aktualizácií

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 
Marec 2016

Zablátený chodník

- A. Sládkoviča


25. marca 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený