Ku Bratke ulica

Nefunkčné osvetlenie pri jednote

- Ku Bratke


10. novembra 2018

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 

Trčiace skrutky v chodníku

- Ku Bratke


09. novembra 2018

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 

Nefunkčné osvetlenie

- Ku Bratke


08. novembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 

Zvyšky zastávky MHD na ulici Ku Bratke

- Ku Bratke


06. novembra 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 

Zle ukotvené dopravné značky na ulici Ku Bratke

- Ku Bratke


06. novembra 2018

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 

Smeti za priemstavom

- Ku Bratke


03. novembra 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 

Chodník v zlom stave

- Ku Bratke


01. novembra 2018

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 

Zbytočná dlažba

- Ku Bratke


01. novembra 2018

3 aktualizácie

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 
Október 2018

Zarastajúci betonový poklop

- Ku Bratke


31. októbra 2018

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 

Otvorený poklop.

- Ku Bratke


28. októbra 2018

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 

Zarastajúci chodník

- Ku Bratke


28. októbra 2018

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 

Poškodený stlp osvetlenia

- Ku Bratke


28. októbra 2018

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 

Nefungujúce osvetlenie, Ku Bratke 30

- Ku Bratke


14. októbra 2018

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 

Zarastajúci vrak

- Ku Bratke


14. októbra 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 

Trčiace železo

- Ku Bratke


14. októbra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený