Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Ľ. Štúra ulica

Štrk na cyklistickom chodníku v meste

- Ľ. Štúra


20. apríla 2018

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
Marec 2018

Čierna miniskládka ohorkov pri budove ÚPSVaR

- Ľ. Štúra


04. marca 2018

4 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
Január 2018

Opadané lístie v Schoeller parku

- Ľ. Štúra


12. januára 2018

7 komentárov

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 
Október 2017

Schody pri autobusovej stanici

- Ľ. Štúra


12. októbra 2017

7 komentárov

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 
September 2017

PARK

- Ľ. Štúra


06. septembra 2017

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
August 2017

Autobusova stanica Levice

- Ľ. Štúra


24. augusta 2017

5 komentárov

Zodpovednosť: Iný subjekt

Vyriešený
 

Parkovanie - nové miesta

- Ľ. Štúra


07. augusta 2017

5 komentárov

Zodpovednosť: Levice

Uzavretý
 
Jún 2017

Vulgárne grafity v altánku

- Ľ. Štúra


19. júna 2017

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
Máj 2017

Zanedbaná zastávka

- Ľ. Štúra


17. mája 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
Február 2017

1. zlá kamera v celom LV parku?

- Ľ. Štúra


17. februára 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
Január 2017

Klzisko v parku GMRŠ

- Ľ. Štúra


10. januára 2017

7 komentárov

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
December 2016

Nefunkčné osvetlenie nad prechodom pre chodcov

- Ľ. Štúra


14. decembra 2016

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
November 2016

Parkovanie pred Okresným úradom Levice

- Ľ. Štúra


19. novembra 2016

4 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
Október 2016

Ľ. Štúra - dopravné značenie

- Ľ. Štúra


21. októbra 2016

3 komentáre

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
September 2016

Burinou zarastený park GMRŠ

- Ľ. Štúra


27. septembra 2016

5 komentárov

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený