Ľanová ulica

Rozhlas na sídlisku Rybníky 5

- Ľanová


05. februára 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 
Júl 2016

Poškodené zábradlie - hrdzavé ostré časti

- Ľanová


18. júla 2016

4 komentáre

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 
Jún 2016

Chodnik pri bytovke Ľanová

- Ľanová


07. júna 2016

7 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
Apríl 2016

Rozkopaný chodník Ľanová ul.7-9

- Ľanová


12. apríla 2016

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
Júl 2015
V riešení