Pri Podlužianke ulica

Kontajner v rieke

- Pri Podlužianke


16. novembra 2017

9 komentárov

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
September 2017

10. ročia zanedbané koryto Podlužianky

- Pri Podlužianke


14. septembra 2017

4 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 
Jún 2017
Vyriešený
 
Marec 2017
Vyriešený
 
September 2015

Toalety na detských ihriskách

- Pri Podlužianke


21. septembra 2015

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 
August 2015

Nebola voda

- Pri Podlužianke


03. augusta 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
Júl 2015

Potkany okolo kontajnerov v obytnej zóne pri ihrisku Holub

- Pri Podlužianke


21. júla 2015

2 komentáre

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený