Turecký rad ulica

Svetelná signalizácia pri Tescu

- Turecký rad


23. novembra 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
August 2017

Zanedbané zarastené chodníky na výpadovke od Tesca smer Merkury

- Turecký rad


31. augusta 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 

Výtlky

- Turecký rad


16. augusta 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 
December 2016

Poškodená zastávka (nevhodný stav)

- Turecký rad


06. decembra 2016

6 komentárov 3 aktualizácie

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 
August 2016

Telefónne búdky - Turecký rad.

- Turecký rad


04. augusta 2016

2 komentáre

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
Júl 2016

Autobusová zastávka, MHD Turecký rad.

- Turecký rad


02. júla 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Iný subjekt

V riešení
 

Autobusová zastávka, Turecký rad

- Turecký rad


02. júla 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Iný subjekt

V riešení
 
August 2015

Špinavé cesty

- Turecký rad


19. augusta 2015

5 komentárov

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 

Hrdzave zabradlie

- Turecký rad


03. augusta 2015

3 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 
Júl 2015

Ruina na Tureckom rade

- Turecký rad


21. júla 2015

3 komentáre

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
Marec 2015

Nefunkčný semafór

- Turecký rad


23. marca 2015

11 komentárov

Zodpovednosť: Iný subjekt

Vyriešený
 
Október 2014

Zničená autobusová zastávka

- Turecký rad


13. októbra 2014

3 komentáre

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 

Dlhodobo poškodené verejné osvetlenie

- Turecký rad


13. októbra 2014

1 komentár

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 

Graffity

- Turecký rad


13. októbra 2014

2 komentáre

Zodpovednosť: Iný subjekt

V riešení