Vajanského ulica

Neupravené kríky a znečistené lavičky

- Vajanského


07. júna 2018

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 
Február 2018

Státie v zákaze

- Vajanského


15. februára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 
August 2017

Prerastená zeleň zasahujuca na cestu a chodník

- Vajanského


24. augusta 2017

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
Jún 2017

Kríky ulica Vajanského

- Vajanského


07. júna 2017

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
Apríl 2017

Poškodeny kryt na stĺpe verejného osvetlenia

- Vajanského


27. apríla 2017

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 

Poškodené smetiakove státie

- Vajanského


19. apríla 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
Február 2017

Kanál bez poklopu

- Vajanského


11. februára 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
August 2016

Náletové dreviny

- Vajanského


27. augusta 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 

Vrak bez EK a TK

- Vajanského


23. augusta 2016

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
Júl 2015

Veľké výtlky

- Vajanského


02. júla 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
Jún 2015

Detske ihrisko,,Holub,,Vajanskeho

- Vajanského


20. júna 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
Máj 2015

Pokazená hojdačka na ihrisku Holub

- Vajanského


17. mája 2015

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
December 2014

Kanál bez poklopu

- Vajanského


24. decembra 2014

2 komentáre

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
Október 2014

Nefunkčné pouličné osvetlenie

- Vajanského


19. októbra 2014

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený