Mestský mobiliár (koše, detské ihriská, lavičky, sochy)

Poškodená lavička

- Pri tehelni


17. septembra 2018

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 
V riešení
 
August 2018

Chýbajúce dosky na lavičkách

- Z. Nejedlého


20. augusta 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 

Vandalmi zničená lavička

- Rozmarínová


18. augusta 2018

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 

Uzavreté kontajnerové státie na kontajneri

- Školská


18. augusta 2018

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 

Znečistené stojisko kontajnerov TKO

- Ku Bratke


12. augusta 2018

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 
Júl 2018

Zlomený basketbalový kôš

- Školská


27. júla 2018

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
V riešení
 

Smeti na Textilnej

- Textilná


01. júla 2018

2 aktualizácie

Zodpovednosť: Levice

V riešení
 
Jún 2018

Roztrhaná zástava Slovenska

- P.O. Hviezdoslava


03. júna 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
Vyriešený
 
Máj 2018

Pokazené zatváranie bránok - park Sova

- J. Hollého


28. mája 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 

Plné odpadkové koše

- sv. Michala


24. mája 2018

Zodpovednosť: Levice

Vyriešený
 
V riešení
 

Neporiadok na autobusovej stanici

- Dopravná


20. mája 2018

Zodpovednosť: Levice

V riešení