Rozvoj-neoznačený monitorovaný priestor

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

V riešení

Je táto kamera v správe mesta. Na základe zákona ma byť prietor, ktorý je kontrolovaný kamerami, jednoznačne označený, ešte pred vstupom do zóny, ktorá je monitorovaná. Pozor na pokutu, ktorú môže mesto dostať.

20. september 2020

Tomáš

este raz foto
22. september 2020

Odpoveď samosprávy

V riešení.

Mgr. Peter Petruška
Mestská polícia Levoča
07. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
došlo k označeniu monitorovaného priestoru.

Mgr. Peter Petruška
Mestská polícia Levoča
07. november 2020

Tomáš

Dobrý deň, v smere od stanice je priestor neoznačený. Pridali ste nálepky, aj to jednu na stĺp na ktorom je kamera. Zakon vraví, že označenie ma byť pred vstupom do monitorovaneho priestoru.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania