Novoveská cesta-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený

vrak

28. september 2020

Tomáš

Po dvoch dňoch, auto už nemá EČV a začali ho rozbíjať.
03. október 2020

M4tte0

Už niekto tankuje zadarmo :)
12. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v uvedenom prípade sa jednalo o vozidlo, ktoré predtým stálo na ul. V. Greschika, kde mestská polícia bola s majiteľom vozidla v telefonickom kontakte. Po demontáži niektorých potrebných súčiastok majiteľ už vozidlo z verejného priestranstva odstránil.

Mgr. Peter Petruška
Mestská polícia Levoča

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania