Jozefa Czauczika-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Jakub Balogh 31. októbra 2020

Prosím o pozornosť vedenia mesta v lokalite faráži na sídlisku západ. Cesta, ktorou chodia niektorí majitelia je v katastrofálnom stave. Začiatok tejto cesty je pri garáži s popisným čislom 2909. Beton je v dezolatnom stave, po okrajoch su vymyté diery aj 10-20 cm pod uroveň cesty. Prosím minimálne o opravu vymoľov a veľmi vysokej hrany, kde končuaci asfalt prechádza pri garaži č. 2909 na tento katastrofálny betón. Idealne je však dať asfaltový kryt a spojiť tak už existujúcu asfaltovú komunikáciu za a pred touto spojovacou cestou. Ničime si tam napravy a pneumatiky uz mnoho rokov tí, ktorí tam chodime aj niekoľkokrát denne. Aktuálne prebieha jesenná údržba, máte na to ideálne podmienky s prihliadnutím na počasie. Ďakujem

09. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Výtlky na predmetnej komunikácii boli opravené.

Technické služby mesta Levoča
29. november 2020

Branislav Suja

No to ste teda. Opravili mali by vám dať medajlu...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania