Rozvoj-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

V riešení

Zas plno exkrementov po psoch a rovno pod kamerov. Prosím mestskú políciu, aby začala konať. A nech zverejní foto nezodpovednych psičkarov, verím že obyvatelia vam ich pomôžu stotožniť.

23. február 2021

Odpoveď samosprávy

V riešení.

Mgr. Peter Petruška
Mestská polícia Levoča

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.