Rozvoj-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Uzavretý

Ihrisko po roku. Chýbajú priečky na šmýkačke ani po roku ste ho nedali do pôvodného stavu. Hanba mestu a vyhodené európske peniaze, asi príde na mesto kontrola.

23. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
23. júl 2021

Tomáš

Rozvoj-detské ihrisko-chýbajúce

Prosím o spätné namontovanie stupienkov na šmykľavku.
23. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
31. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Pred spustením ihriska do užívania bola vykonaná vstupná kontrola technickou inšpekciou a predmetné rúčky museli byť z hľadiska bezpečnosti v zmysle platných technických noriem odmontovaná.

Oddelenie IČ,ÚPaŽP,SÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania