Michala Hlaváčka-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

V riešení

Na konci ulice, pri polícii v zákrute sa neustále husto parkuje (parkujú tu obyvatelia neďalekej bytovky). Týmto sa z obojsmernej cesty stala cesta s jedným jazdným pruhom, v zákrute nie je vidieť, či niekto zhora alebo zdola nejde. Nehovoriac o tom, že tadiaľto jazdí mestská doprava a zažila som neúrekom situácií, kedy jedno z áut muselo v tej zákrute cúvať. Prečo bytovkári zaberajú časť ulice a týmto obmedzujú plynulosť a bezpečnosť dopravy?

02. september 2021

Odpoveď samosprávy

V riešení.

Mgr. Peter Petruška
Mestská polícia Levoča

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania