Jozefa Czauczika-Poškodený kontajner na šatstvo

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

V riešení
meno
A 23. augusta 2021

Poškodený kontajner na šatstvo ,zadná stena. Z otvoru kontajnera si určitý ľudia chodia veci vyberať a rozhadzujú to čo sa im nehodí ,prípadne hádžu do ostatných kontajnerov. Má zmysel triediť odpad?

24. august 2021

Tomáš

Zber šatstva je sukromna akcia a nie je to triedenie odpadu. Mesto to len na svojom území dovolilo. Treba kontaktovat majitela.
26. august 2021

A

Jozefa Czauczika-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Poškodený kontajner na použité odevy z ktorého skupina ľudí vyberá to, čo obyvatelia sídliska do kontajnera vložili. Odpad sa rozhadzuje po celom okolí.
02. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Po dnešnom telefonickom rozhovore s prevádzkovateľom zberných nádob na šatstvo pánom Ľudovítom Ludvíkom, spoločnosť Windoors, IČO: 37655264 nám bolo oznámené, že k náprave nevyhovujúcemu stavu zbernej nádoby došlo dňa 26.8.2021.

Oddelenie IČ,ÚPaŽP,SÚ
13. október 2021

A

Ľutujem ,ale kontajner na šatstvo nebol opravený a rozhádzané šatstvo, končí v kontajneri na zmesovy odpad, alebo je rozhádzany okolo stojiska na kontajnery. Každodenná realita.
19. október 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Barbora Peregrim
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania