Sídlisko pri prameni-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Neriešený

Pravidelne po daždi je chodnik pod vodou a blatom. Treba vyčistiť kanal ale aj urobit zachytené siete aby nesplavovalo blato a lístie a vedľajšieho kopca.

15. jún 2022

Lenka Strapková

Dobrý deň.

Podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

Lenka Strapková
Administrátorka
Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania