Voda tečie po ceste

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený

nepriechodne prechodove kanály v oblasti sídlisko západ II-garáže. Voda tečie po ceste a pri silnejších dažďoch konci až pred predajňou Milk Agro.

24. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet.

Požiadavka bola postúpená Technickým službám Mesta Levoča o riešení budeme informovať.

MsÚ Levoča
09. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Kanál na Sídlisku Západ pri garážach bude v rámci pravidelnej údržby kanálových vpustí vyčistený v priebehu mesiaca júl. Odvodnenie tejto lokality rieši investičné oddelenie.

MsÚ Levoča
11. júl 2015

Jozef Kvasňák

A plánuje investičné oddelenie aspoň čiastočne poriesit tento problém. veď potom ak by doslo k nejakej krízovej situaci tak potom náklady na odstránenie následnou povodne budú istotne stáť viac ako zregulovanie dazdobej vody zo striech garáží a vody kt. priteka z kopca. veď ked viete o tomto probléme tak aspoň čiastočne to porieste.
27. august 2015

Odpoveď samosprávy

Kanál na Sídlisku Západ pri garážach bol vyčistený.

TS Levoča
27. august 2015

Emilka Blašková

Páčivé no zato krátkozraké riešenie. Make up na zjazvenej tvári. Podumajme! Na investičnom i mimo oddelenie a skúsme neostať len pri tom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.