Jednosmerka na Štefanikovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

V riešení
meno
Marek Lisoň 25. júna 2015

Byvam v najomnom byte na hore uvedenej ulici. pri vyjazde z parkovacieho miesta, alebo garazu ktory je na tej istej ulici nemozem odbocit dolava kde sa nachdza skola mojich deti a kde byvaju moji rodicia mozem odbocit len doprava a potrebnym smerom si odjazdit paradnu obkluku s 5 az 10 min. cakanim pri odboceni na hlavnu cetu. Podobna situacia je pri kat. univerzite. Vadi mi soferovat podla znaciek z Kocurkova alebo typu Miro daj tam zakaz chcem sladko spat. Hoci tu byva iba 8 rodin znacka jednosmerka okrem dopravnej obsluhy by nam vysla v ustrety. Mozno ze sa v minulosti pri zriadovani tejto jednosmerky na ludi zijucich v tejto lokalite pozabudlo, ale ja verim ze nove vedenie mesta zjedna napravu ak to bude v jeho kompetenciach. P.S. dakujem za schody......

25. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet.

Bol postúpený Technickým službám mesta Levoča.

MsÚ Levoča

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania