Rozbite chodniky

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený

Zaslal: Marika, 08. júla 2015

Po tych chodnikou sa neda poriadne chodit s kociarmy ani vozit s byciklami su v katastrofalnom stave .

02. november 2017

Odpoveď samosprávy

Chodníky na sídlisku sú zrekonštruované.

Oddelenie investičnej činnosti, ÚP a ŽP, SÚ

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.