Trčiace káble

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Neriešený
meno
miroslav Čurilla 21. júla 2015

Trčiace káble chybajuceho osvetlenia. Rušňa cesta po ktorej chodia deti... A samozrejme chýbajúce osvetlenie ....

24. júl 2015

Miroslav

Dalsie káble
27. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Investičnú akciu v lokalite Levočská dolina realizovala firma Arprog a.s, mestu bolo odovzdané iba jestvujúce verejné osvetlenie v počte 25ks stožiarov

MsÚ Levoča
17. september 2015

miroslav Čurilla

Chcem vedieť ake bude riešenie ??? Je potrebné aby tam niekoho našli v bezvedomí ??? alebo tam svetlo netreba ??? ako to dokázali prebrať do užívania ???? Nikomu to tam nevadí ???

káble zakopú alebo tam dajú svetlá?

Cesta čo je okolo buď sa na ňu dá nový koberec alebo sa podložie pod lesnou technikou rozpadne a bude nutné to tam kompletne urobiť cele...

kto je vinník rozpadnutých komunikácii ?

Je možne cestu odkúpiť, opraviť a vyberať tam mýto ?

ďakujem za reakcie
17. september 2015

miroslav Čurilla

Chcem vedieť ake bude riešenie ???
alebo tam svetlo netreba ???
ako to dokázali prebrať do užívania ????

káble zakopú alebo tam dajú svetlá?

Cesta čo je okolo buď sa na ňu dá nový koberec alebo sa podložie pod lesnou technikou rozpadne a bude nutné to tam kompletne urobiť cele...

kto je vinník rozpadnutých komunikácii ?

Je možne cestu odkúpiť, opraviť a vyberať tam mýto ?

ďakujem za reakcie
/to že to arprog za to môže nieje pravda :-) viem doložiť fotky pred výstavbou kúpaliska a chát :-) /

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania