Chýbajúca dlažba - pri Radnici

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Mgr.Matúš Tarauta 19. septembra 2015

chýbajúca dlažba pri oblúkovitom podchode radnice

11. október 2015

Odpoveď samosprávy

Dlažba bola opravená.

MsÚ Levoča

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania