Nevyhovujúci stav chodníka - Kino

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Matúš 09. októbra 2015

Nevyhovujúci stav chodníka pri vchode do budovy kina, intenzívne využívaný šikorou verejnosťou, obyvateľmi mesta aj návštevníkmi, umeleckými aj hudobnými hosťami zblízka aj zdaleka, častý cieľ školských exkurzií, reprezentatívne miesto si zaslúži reprezentatívnu prístupovú kominukáciu. Bolo by dobré začlenenie odstránenia závad a dier do programu jarných opráv a údržby, ak sa to v tomu roku vzhľadom k pokročilému ročnému obdobiu už nedá spraviť. Medzitým odstránenie uvoľnených, klzkých a pohyblivých kusov asfaltu z oblastí narušeného povrchu, ktoré pri prechode spôsobujú ťažkosti a ešte intenzívnejšie ich budú spôsobovať v zime.

24. október 2015

Matúš

Bolo by vhodné odstrániť uvoľnené kúsky asfalu z oblasti narušeného povrchu chodníka o ktoré ľudia zakopávajú a roznášajú sa po okolí a blízkom trávniku
03. august 2016

Matúš Taratuta

povrch chodníka pred budovou Kina bol opravený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania