Nevyhovujúci stav chodníka - prechod pre chodcov, Košická ulica

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Matúš 12. októbra 2015

Nevyhovujúci stav chodníka pri prechode pre chodcov na Košickej ulici, intenzívne využívaný šikorou verejnosťou, obyvateľmi mesta aj návštevníkmi. Bolo by dobré začlenenie odstránenia závad a dier do programu jarných opráv a údržby, ak sa to v tomto roku vzhľadom k pokročilému ročnému obdobiu už nebude dať technicky zrealizovať.

03. august 2016

Matúš Taratuta

úsek chodníka pri prechode pre chodcov na Košickej ulici bol opravený, môžte označiť podnet ako vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania