Korodujúce bezúčelové prvky vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Mgr.Matúš Tarauta 18. novembra 2015

Pozostatok okrajových častí kovového ukotvenia na trávnatej ploche, po záplavách spred niekoľkých rokov bola rúra klenúca sa nad potokom odstránená a prestala plniť svoju funkciu, avšak okrajové časti kovového ukotvenia nachádzajúce sa na trávnatej ploche lemujúcej z oboch strán intenzívne využívaných chodník ostali

13. december 2015

Odpoveď samosprávy

Stare ukotvenie kovovej rury bolo odstranene.

TS Levoca

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania