Jama v blízkosti priestoru častého pohybu chodcov - Štúrova

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Mgr.Matúš Tarauta 05. decembra 2015

široká jama vytvorená z dutého pňa spíleného stromu naplnená plastovým a biologickým odpadom, v blízkosti cesty/chodníka a lavičiek na sedenie na Štúrovej ulici, potencionálne nebezpečná pre užívateľov komunikácie, predovšetkým deti, v prípade nepozornosti a neopatrnosti, komunikácia v blízkosti, ktorej sa jama vyskytuje spája viaceré mestké časti a počas púte býva intenzívne využívaná aj pešími pútnikmi a návštevníkmi mesta a pôsobí výrazne rušivo a neestitizujúco

13. december 2015

Odpoveď samosprávy

Jama bola vycistena a zasypana.

TS Levoca

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.