Nepotrebných stĺp

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení

Drevený stĺp kt. už dávno neplní svoju funkciu.Len zbytočne straší pri novej bytovke.

31. december 2015

Odpoveď samosprávy

Drevený stĺp je majetkom Telekomunikačnej spoločnosti nie majetkom mesta.

MsÚ Levoča
08. január 2016

Jozef Kvasňák

Nedalo by sa aby ste kontaktovali telekomunikačnú spoločnosť so žiadosťou o odstránenie.
17. február 2016

Marek

MsU LE - takymto sposobom "riesite" podnety obcanov? Nie je to majetok mesta, tak to proste neriesite?? Prepacte a na co tam vlastne ste?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania