Chybná elektrická kabeláž

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Matúš 19. januára 2016

elektrická kabeláž nie je v riadnom stave, narušená kabeláž sa napája na nedávno skolaudované budovy športovej haly

18. február 2016

Odpoveď samosprávy

Kabeláž je vo vlastníctve Slovak Telekomu.

TS Levoča
18. február 2016

Matúš

bolo by dobré ich informovať o tomto stave čím skôr, ľano spolu s vytrčajúcou kabelážou z ochranného obalu voľne visí niekoľko centimetrov nad hlavami ľudí na frekventovanej ceste smerom na Mariánku horu, neviem si predstaviť, že tam bude ešte aj počas púte, tu už nejde o estetický problém, ale o bezpečnosť ľudí
10. jún 2016

Matúš

Chybná, voľne vysiaca elektrická kabeláž zasahujúca do verejného priestoru bola odstránená. Môžte označiť podnet ako vyriešený.
11. jún 2016

Matúš

došlo k náprave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.