Výtlky na ceste smerom do skolky

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Katarina Conkova 04. marca 2016

Kazdy sa stazuje na tuto cestu smerom do skolky a k bytovkam, uz su to roky a ziadna zmena,dufam ze sa to bude riesit

02. november 2017

Odpoveď samosprávy

Výtlky boli zaasvaltované v októbri 2017

Oddelenie investičnej činnosti, ÚP a ŽP, SÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania