Túlavá líška a nečinnosť mestskej polície

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Miroslava Fľaková 16. marca 2016

Táto líška chodí noc čo noc na terasu nášho rodinného domu a prespáva tam. Bola tu videná už aj okolo poludnia. Veterinár a poľovníci tvrdia, že je chorá. Mestskej polícii sme písali e-mail, telefonovali, osobne sme tam boli to nahlásiť, apelovali na nich, aby s tým prišli niečo urobiť, no za celý týždeň s tým nikto nič nespravil, ba dokonca sa ani nezastavil "pozrieť", čo sa to vlastne deje. Budeme čakať, kým sa niečo stane? Na ulici bývajú mladé rodiny s asi 20-timi deťmi.

04. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Líška bola odchytená.

Mestská polícia Levoča

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.