Odstránenie stavebného odpadu v centre

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Matúš 25. apríla 2016

Ak sa nemýlím, tento priestor medzi hradbami a štátnym gymnáziom vyústujúci cez polskú bránu ku čiernemu kostolu je v lete súčasťou trás letných turistických exkurzií vedených mestskými sprievodcami, bolo by teda dobré odstrániť z jeho priestoru dlhoročne ponechaný stavebný odpad a iné rušiace prvky (betonové ukotvenie pre spílené kovové značky) v rámci zvyšovania turistickej rpíťažlivosti mesta a hradobného priestoru, nielen kvôli turistom, ale aj obyvateľom mesta

09. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Ak sa nezistí pôvodca odpadu, mesto prostredníctvom organizácie Technické služby mesta Levoča tento stavebný odpad na vlastné náklady odstráni.

TS Levoča
20. máj 2016

Matúš

bolo by vhodné odstrániť aj tento betonový/cementový profil, z ktorého nebezpečne vyčnievajú hrdzavé pozostatky tyčí a ktorý sa nachádza v bezprostrednom styku s hradobným múrom
15. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Stavebný odpad bol z predmetnej lokality odstránený.

TS Levoča
11. november 2016

Matúš T.

Podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania