Dopravné značenie - Pri strelnici

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Stanislava 25. apríla 2016

Prosím o riešenie dopravnej situácie na ulici Pri strelnici,dopravné značenie Obytná zóna z ulice zmizlo ked sa robilo nové osvetlenie,teda tu vodici vôbec nerespektuju to,že tu sa hrajú aj deti na ulici a keďže tu nieje ani ziaden spomalovac na ceste,je ta rýchlosť áut presahujúca 50 km/hod. ,táto ulica sa už nepovažuje za obytnú zónu? Lebo všetky okolité ulice toto oznacenie maju,prípadne by sme uvítali na ulici spomalovac,retarder.

09. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Ulica je oznacená podľa aktuálne platného projektu dopravného značenia pre danú lokalitu. Vašou požiadavkou osadenia značky obytná zóna sa budeme zaoberať na príslušnej komisii.

TS Levoča
02. jún 2016

Lukáš

Cela zona (Okruzna, Za sedriou, Pri strelnici...) je podla uzemneho planu mesta obytna zona.
Dopravne znacenie Obytna zona (pre kt. plati rychlost jazdy max 20 km/h ) bolo kedysi umiestnene v miestach pri kaplnke pod lipou. Koniec obytnej zony bol na konci ulice Pri strelnici smerom k Obzoru. Tzn. ze aj Okruzna aj Pri strelnici boli v obytnej zone.
Na jesen roku 2013 sa menilo dopravne znacenie, ako Obytna zona bola oznacena len Okruzna ulica, pricom pribudlo dopravne znacenie hlavnej cesty, kt. z ulice Pri strelnici spravilo vypadovku na SN.
( Mimochodom, zda sa mi, ze pri vyjazde z Okruznej na Sturovu chyba dopravne znacenie daj prednost v jazde. Dochadza tak k nedorozumeniu medzi vodicmi, kt. su na hlavnej a vodicmi vychadzajucimi z Okruznej, kt. sa riadia pravidlom pravej ruky. )

Na ulicu netreba retarder! Tych je na ulici dost. V podobe nekvalitneho asfaltu... Staci umiestnit dopravne znacenie Obytna zona na Sturovu ulicu - pri sedrii, este pred retarderom, a koniec obytnej zony pri obzore. (Tzn. aj Okruzna, aj Pri strelnici budu v obytnej zone.) Alebo umiestnit dopravne znacenie Prejazd zakazany na zaciatok a koniec ulice Pri strelnici.

Preco by som mal denne jazdit cez retarder, len pre neschopnost vyriesit dopravne znacenie a nerespektovanie pravidiel cest. premavky inymi vodicmi?

Na tento problem som uporoznval vedenie mesta uz davnejsie. A doposial sa nic nezmenilo, tak predpokladam, ze ani teraz sa nic neudeje.

Lukas Biroscak
02. jún 2016

Lukáš

Dal som si tu namahu a nasiel som to: https://www.odkazprestarostu.sk/levoca/podnety/21467/ul-sturova-jednosmerka
Na dopravne riesenie obytnej zony som upozornoval aj priamo primatora zhruba pred rokom.
25. august 2016

Lukáš

Dopravné značenie - Pri Strelnici

Dna 19.8.2016 male dieta vbehlo pod kolesa auta, ktore na ulici vobec nemuselo byt, ak by sa riesilo dopravne znacenie tejto ulice uz pri prvom upozorneni od obcanov.

Na co este cakate? Alebo sa tu veci zacnu hybat az po smrti cloveka?

Prvy krat som na dopravnu situaciu upozornil pred viac ako rokom 11.5.2015
http://citymonitor.sk/citymonitorpublic/publicDetail?4

Druhy krat som tento isty podnet zaslal na mailovu adresu primatora 3.6.2015

Treti krat som upozornoval 21.9.2015
https://www.odkazprestarostu.sk/levoca/podnety/21467/ul-sturova-jednosmerka

Stvrty krat na to upozornila suseda dna 25.4.2015
https://www.odkazprestarostu.sk/levoca/podnety/27814/oznacenie-ulice
- k comu som pridal aj moj komentar.

Toto je piaty podnet nerisenu situaciu. Prosime o doplnenie dopravneho znacenia B37.
02. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dopravné značenie bolo osadené podľa zmeny projektu dopravného značenia.

Oddelenie investičnej činnosti, ÚP a ŽP, SÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania