Detské ihrisko alebo verejné toalety domácich miláčikov

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Neriešený
meno
Občan 28. júna 2016

Dobrý deň, je možné osadiť na detskom ihrisku, ktoré sa nachádza na sídlisku medzi bytovkami (ul. Greschika) výrazné tabule s označením "ZÁKAZ VENČENIA PSOV" ? Myslíme si, že detské ihrisko má slúžiť predovšetkým deťom ako to vyplýva z jeho názvu, a nie psom, ako verejná toaleta, ako to v poslednom čase býva. Deti odídu domov a na detské ihriská sa prídu prechádzať psíčkari, ktorí venčia svojich miláčikov. Ich arogancia a ľahostajnosť v niektorých prípadoch nepozná hranice. Česť však výnimkám, ktoré po svojich miláčikoch zodpovedne upracú, no takých je bohužiaľ málo. Detské ihrisko a jeho okolie je však plné psích exkrementov, ktoré okrem ničenia estetického vzhľadu ihriska obsahujú aj množstvo vírusov.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania