Otváracie dni v Galérii Mesta Levoča

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
NespokojnyobcanLE 20. júla 2016

Zaujímalo by ma prečo je Galéria Mesta Levoča otvorená iba od pondelka do piatku. Je to veľmi neštandardné pre galérie. Takéto otváracie dni majú len výstavné siene. Štandardné otváracie dni galérii sú utorok až nedeľa. Tie otváracie dni sú o to nepochopiteľnejšie, keďže je turistická sezóna v plnom prúde a mesto sa neustále prezentuje a chváli, že je mesto UNESCO. Moji známi zo zahraničia prišli do Levoči cez víkend a boli šokovaní, že je galéria cez víkend zatvorená. V živote sa s takými niečím nestretli. Určite neboli jediní.

20. júl 2016

NespokojnyobcanLE

21. júl 2016

SZ

...hm, otváracie dni...diplomaticky: viacnásobný gól do vlastnej brány...literárne: niečo je zhnité v štáte dánskom...priamo: xxx...

SZ

P.S.:...je potešujúce, že aj mimo umeleckej obce /ktorá teraz trošku hibernuje/ sú tu ľudia so záujmom o GML.
16. august 2016

Odpoveď samosprávy

Otvaracie hodiny pocas vikendov tohto roku nedokazeme zabezpecit personalne z dovodu nedostatku financnych prostriedkov na prevadzku galerie.I.Kamenicka, riad. MsKS
17. august 2016

SZ

...citujem p. riaditeľku:
"Otvaracie hodiny pocas vikendov tohto roku nedokazeme zabezpecit personalne z dovodu nedostatku financnych prostriedkov na prevadzku galerie."

...konštatujem:
Možno že stačí, aby výstavný program zodpovedal možnostiam i potrebám mestskej galérie /mestská znamená aj komunitná/, a nebol predražený!

SZ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania