Kompost na Starom Hrisku

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Matúš 13. septembra 2016

nanosená dutnajúca hnijúca tráva..? kompost...? hnojivo...? odpadky..? neviem, každopádne to veľmi zapácha a nachádza sa to v hlavnom rekreačnom areáli mesta - Staré hrisko. Bolo by vhodné to odstrániť.

25. september 2016

Odpoveď samosprávy

Trava bola odpratana.

TS Levoča

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania