Pohyb áut a motoriek v rekreačnom areáli a po ploche ihriska

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Matúš 03. októbra 2016

Pohyb áut a motoriek v rekreačnom areáli a po ploche Starého Ihriska a zbavovanie sa rôznych druhov odpadov (predovšetkým stavebného) ich vynášaním na jeho plochu, alebo za ňu pri využití cyklistického chodníka ako komunikácie. Už viac krát som bol nechcene a nečakane svedkom ako autá, alebo motorky nerešpektovali značku zákaz vjazdu mozorovým vozidlám v rekreačnom areáli Staré hrisko a po úzkej afaltke vyšli na plochu Starého hriska, kde spôsobili zničenie trávnika a podľa stôp pneumatík to vyzerá, že mnohé pokračovali aj na plochu cyklistického chodníka, kde ohrozovali jeh užívateľov.. Bol som svedkom ako jeden motorkár využíval plochu trávnika ako akúsi terénnu plochu pre svoju jazdu. Mohlo by mesto dohliadnuť, aby boli betonové kvetináče vždy položené naprieč cestou (vid . foto)

08. október 2016

Matúš

Po kolaudácii cyklistického chodníka boli kvetináče uložené tak, aby znemožnili pohyb vozdiel, ale stále umožnili pohyb chodcov. Niekto ich však odsunul, aby mohol vozidlom prechádzať po Hrisku pri využití časti cyklistického chodníka. Mesto by ich malo uložiť priečne, vedľa seba, ako prirodzenú a symbolickú zábranu, že sa nejedná o priestor pre motorové vozidlá.
25. november 2016

Matúš Taratuta

Podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania