Parkovanie na novom chodníku na Žel. riadku

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Neriešený
meno
Jozef Janus 13. februára 2017

Pozdravujem Vás. Rád by som upozornil na nevhodné parkovanie áut na chodníku na Železničnom riadku pri zdravotnom stredisku. Autá zaberajú celý chodník, čo znemožňuje chodcom po ňom prechádzať, Tento problém sa opakuje denne. Zároveň je tam aj autobusová zastávka a autá nedodržiavajú vzdialenosti pred a za ňou. Prosím Vás o riešenie tohto problému. Ďakujem Vám.

20. február 2017

Ján

oznámenie: Už 2 mesiace prebieha úplne nehanebne na Starom Hrisku a v okolí bývalej poľnej cesty na priehradu nerušený a rozsiahly výrub drevín pre niekoho vlastnú spotrebu. Aj napriek upozrneniu mestskej polície a mesta na tento problém sa nič nedeje a každá moja návšteva oblasti dokazuje, že výrub pokračuje nerušene dalej https://www.odkazprestarostu.sk/levoca/podnety/36069/vyrub-drevin-v-areali-stareho-ihriska
28. február 2017

Jozef Janus

Eśte poćkam - dufam źe si pani najdu ćas.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania