Zrejme zle vyspádované chodníky + chýbajúci rigol

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Neriešený
meno
Filip Dravecký 16. februára 2017

Zrejme zle zospadovany chodník + chýbajúci rigol. Momentálne to tam namrza a šmýka sa..

20. február 2017

Ján

oznámenie: Už 2 mesiace prebieha na Starom Hrisku a v okolí bývalej poľnej cesty smerom na priehradu nerušený a rozľahlý výrub drevín na kúrenie. Aj napriek upozrneniu mestskej polície a mesta na tento problém sa nič nedeje a každá moja návšteva oblasti dokazuje, že výrub pokračuje nerušene dalej https://www.odkazprestarostu.sk/levoca/podnety/36069/vyrub-drevin-v-areali-stareho-ihriska

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania