Trávniky na námestí sú plné psích výkalov

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Ján 05. marca 2017

Námestie,ktoré je každým rokom krajšie má vážnu trhlinu na svojom turistickom potenciáli,trávneté medzipriestory. Trávniky bývajú pravidlene zapratané psími výklami. Poprosíme o koncepčné riešenie tohto problému zo strany mesta

06. marec 2017

Števo

To nie je iba v centre mesta.To je v celom meste.A problem je iba v ludoch.Nie v meste.
11. marec 2017

Štefan C

Ked mesto vybera dane za psov, malo by zabezpecit kose s vrackami a lopatkymi pre psickarov a
vyhradit oplotene miesto kde by mali psi volny vybeh.
11. marec 2017

Ján

celé námestie je pokryté kamerovým systémom, nech polícia takéto správanie sleduje a postihuje. Návštevníci prúdiaci sem z celého sveta si nemôžu domov odnášať dojmy v podobe hrb ležiacich výkalov v centre meste, vedľa významných pamiatok.
13. marec 2017

Števo

Kosov mame v meste dost,sacok ma doma kazdy.Kde je problem?
15. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Trávniky na Námestí Majstra Pavla boli v rámci čistenia verejných priestranstiev kompletne vyhrabané

TS Levoča
17. marec 2017

Ján

už teraz tam sú nové, preto som požadoval koncepčné riešenie
17. marec 2017

Števo

Navrhnite ake?Pochopte,toto je iba o ludoch.
23. marec 2017

Ján

daľší prídavok, tentoraz priamo na chodníku, prvý dojem je na nezaplatenie, v priestore výstupu turistických autobusov, tabule s mapou mesta a daľšej tabule informujúcej o v členstve mesta v UNESCO.....

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania