Kanál pri Polskej brane

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Neriešený
meno
Jana 27. mája 2017

Jedna sa o kanal 3x0.5m na"rohu ulice"Bastova,Ziacka,Hradby/prechod z mesta na sidl.Zapad/pod Ciernym kostolom pri Polskej brane-co je tiez samostatnym problemom/doporucujem KAMEROVY sys.a castejsie KONTROLY POLICIOU/
https://www.odkazprestarostu.sk/levoca/podnety/40234/nicenie-a-znehodnocovanie-pamatihodnosti-mesta
Ale k tomu kanalu..
Pocas celeho roka,hlavne ked sa otepli ide z neho smrad,vychadzaju potkany a cyklisti musia davat pozor nakolko sa im koleso zasekne presne v medzere rostu,bola som svedkom padov!Bolo by dobre ho precistit a dat zberny kos,rost vymenit za uzavrety-spoluobcania don vylievaju"zvysky jedla a kade co ine"tym krmia zvieratka prilakavaju ich.Idem domov a pri schodikoch ma vyta potkan-nositel chorob mam deti a bojim sa o ich zdravie! Pokracovanie v diskusii

27. máj 2017

Jana

Uplne znenie..
Dobry den, touto formou Vas oslovujem a ziadam o napravu.
Jedna sa o kanal 3 x 0.5m na "rohu ulice" Bastova, Ziacka, Hradby /prechod z mesta na sidl. Zapad/ pod Ciernym kostolom pri Polskej brane. Tato lokalita dost casto navstevovana turistami / nasa Narodna pamiatka co je tiez samostatnym problemom znecistenie - napisy, cierna skladka/ doporucujem kamerovy system a castejsie kontroly policiou /nerusena konzumacia alkoholu, vandalizmus, crepiny - moze dojst k poraneniu/
Aj toto sa tyka Polskej brany https://www.odkazprestarostu.sk/levoca/podnety/40234/nicenie-a-znehodnocovanie-pamatihodnosti-mesta

Ale k tomu kanalu..
Pocas celeho roka, hlavne ked sa otepli ide z neho smrad, vychadzaju potkany a bicyklisti ak prechadzaju cez neho musia davat pozor nakolko sa im koleso zasekne presne v medzere rostu. Deti v tomto nie su predvidave a nemaju odhad co sa moze stat a robia salta s bicyklom do hradneho mura - bola som svedkom padov no nic moc pohlad!
Myslim ze by bolo dobre tento kanal precistit a dat zberny kos a rost by bolo dobre vymenit za uzavrety - spoluobcania don vylievaju "zvysky jedla pomyje a kade co ine" a tym krmia zvieratka cize ich prilakavaju. Idem si domov a pri schodikoch ma vyta potkan - nositel chorob mam deti a bojim sa o ich zdravie! Nemal by byt otvoreny smrad z neho je celorocny v zime aj v lete.

Mimochodom aj chodnik a cesta by potrebovali "novy koberec".

Dakujem za priestor a uvitam vcasne vyriesenie.
14. júl 2017

Matúš

priamo pod monitorovacou kamerou, alkoholizmus na verejnosti a znečistovanie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.