Parkovanie kamiónov

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Marcela 13. júna 2017

Važený p. primátor
Žiadame Vás o riešenie probĺemu s parkoviskom na sídl. Západ na ul. V. Greschíka, kde v obytnej zóne parkujú kamiómy, ktoré svojim hlukom emisiami a zaberaním parkovacích miest obťažujú. V marci tohto roku ste na verejnom stretnutí s obyvateĺmi mesta verejne prisĺúbil riešenie tejto situácie. Do dnešného dňa sa však nič nezmenilo. Nevidíme problém s likvidáciou označemia ale v ochote mesta riešiť problém.!! Parkoviská sú preplnené osob.autami , ktoré nemajú kde zaparkovať a veĺké parkovisko sa nevyužíva pre domácich obyvateĺov, ktorí mestu platia dane ale na parkovanie kamiónov a autobusov. Preto žiadame Vás p.primátor o bezodkladné riešenie závažného problému. V prilohe zasielame foto z uvedeného parkoviska.
S pozdravom
Marcela Danielová

02. november 2017

Odpoveď samosprávy

Značka zákaz parkovania pre kamióny bola osadená.

Oddelenie investičnej činnosti, ÚP a ŽP, SÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania