Zavadzajúca dopravná značka

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

V riešení
meno
Tomáš 11. augusta 2017

Cestu opravili, ale dočasnú značku zabudli zobrať a obmedzuje chodcov. Bolo by dobre značku odstrániť.

02. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dočasná dopravná značka je odstránená.

Oddelenie investičnej činnosti, ÚP a ŽP, SÚ
19. november 2017

Tomáš

Značku ste presunuli z jednej strany ulici na druhu, tak toto je vaše riešenie. To sa nehambite? Takto verejne klamať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.