Zničená dlažba na terase pri Košickej bráne

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

V riešení
meno
zita 27. augusta 2017

Prosim kompetentne osoby na Mestskom urade, aby riesili problem znicenej dlazby na terase pri Kosickej brane. Miesto je navstevovane turistami a nie je to skvela vizitka mesta zapisaneho v Unesco. Dakujem za vyriesenie mojho podnetu.

04. september 2017

zita

Stale ziadna odpoved od p. primatora, resp. od kompetentnych ludi na Mestskom Urade? Podnet budem nadalej sledovat.
08. september 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme, že sa obrátili na Mesto Levoča s Vašim podnetom. O nevyhovujúcom stave tejto terasy vieme a v minulosti sme podnikli kroky, ktoré zabránili prespávaniu bezdomovcov a ďalšiemu kumulovaniu odpadu v priľahlom objekte pri terase. Žiaľ, terasa aj spomínaný objekt nie je vo vlastníctve mesta a preto sú naše ďalšie možnosti značne obmedzené. Vlastníkom nehnuteľností je osoba s maďarskou štátnou príslušnosťou a trvalým pobytom mimo SR. Tieto nehnuteľnosti sú dlhodobo ponúkané na predaj prostredníctvom realitných kancelárií, ktoré sme v tejto veci opakovane kontaktovali, avšak dodnes nedošlo k náprave žalostného stavu nehnuteľností. Na základe Vášho podnetu sa prostredníctvom realitnej kancelárie, ktorá v súčasnosti ponúka tieto nehnuteľnosti na predaj, znovu obrátime na ich vlastníka s podnetom na vykonanie potrebných stavebných úprav.

Mgr. Martin Drahomirecký
vedúci oddelenia majetkového

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania