Hŕba šrotu blízko chodníka

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený

Zaslal: Mgr. Matúš Taratuta, 01. decembra 2017

na Novoveskej ulici sa nad hlavami chodcov vypína hrba šrotu. Je to podľa predpisov a zásad bezpečnosti..?

02. január 2018

Odpoveď samosprávy

Kopa srotu bola odstránená.

MsU Levoca

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.