Vianočné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Uzavretý

Zaslal: Dominika, 05. decembra 2017

Je smutné, že tento rok zmyzli zo stromoch vianočné svetielka. Na celej strane je tma, žiadna atmosféra vianoc, až kým človek nepríde do parku, ktorý je pekný, ale chýba to osvetlenia aj okolo mesta. Z minulých rokov svetielka boli, tak kde zmyzli?

06. december 2017

Odpoveď samosprávy

Tento rok sa vianocna vyzdoba sustredila do parku pred mestsky urad, ktory bude centrom vianocnych trhov v meste Levoca a samozrejme aj k priestoru radnice, kde sa vianocny stromcek spolu s programom slavnostne rozsvietil. Svetelne girlandy z malych stromov sa pouzili na velky vianocny stromcek. Z myslienkou opatovneho zdobenia malych stromcekov sa budeme zaoberat v dalsom roku, dakujeme za podnet.

TS Levoča
08. december 2017

Mgr. Matúš Taratuta

je toho menej, ale je to výraznejšie a expresívnejšie

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.