Kam s túlavými psami

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

V riešení
meno
Mgr.Matúš Tarauta 02. januára 2018

Aj tento rok sa opakuje neštastná situácia, kedy je vidieť po sviatkoch množstvo opustených túlavých psíkov. Na koho sa môžu obrátiť obyvatelia mesta, ktorým ich stav nie je ľahostajný a nechcú, aby vyhladoveli vonku.

16. január 2018

Odpoveď samosprávy

Predmetná vec je v riešení mestskej polície. Pripravuje sa zmluva s veterinárom o odchyte túlavých psov s tým že budú umiestnené v útulku v SNV.

Ján Novák, Náčelník MsP
16. január 2018

Odpoveď samosprávy

Majiteľ týchto psov bol zistený no nejedná sa o žiadne nechcené darčeky. Majiteľ bol viackrat upozornený na problém s jeho psami.

Ján Novák, Náčelník MsP
23. január 2018

Mgr.Matúš Tarauta

dobre, vďaka

zaujímal ma tento problém aj vo všeobecnej rovine, v prípade, že počas roka obyvateľ mesta narazí či už na zdivočeného, alebo opusteného psa môže a má sa obrátiť na mestskú políciu
26. január 2018

Mgr.Matúš Tarauta

v Limke z roku 2013 sa píše - V závere roka 2013 bol pre Mestskú políciu a teda pre mesto Levoča vyčlenený pozemok (priestor) na umiestnenie kotercov pre odchyt túlavých psov.

je to ešte aktuálne..?
20. február 2018

Mgr.Matúš Tarauta

Oprava - v Limke sa tento údaj nenachádza, ide o iný zdroj

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.