Nedôstojné umiestnenie košov

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Jana 19. marca 2018

Kose umiestnene priamo pod zastavami EU, statu a mesta su nevhodne.

20. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet, uvedené smetné nádoby z miesta odstránime.

JUDr. Lucia Babejová
prednosta MsÚ
22. marec 2018

Martin Sykora

boze mat take problemy...
11. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Koše boli premiestnené. Ďakujeme za podnet.

JUDr. Lucia Babejová
prednosta MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania