Orezať tuje

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Tomáš 04. júna 2018

Prosím orezať tuje prerastajúce do chodníka plus prevzdušnenie, nakoľko Policajne oddelenie je dobre maskované.

08. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Tomáš,

ďakujeme Vám za odkaz. Nakoľko pozemok na ktorom tuje rastú nie je vo vlastníctve mesta, postúpili sme Váš podnet OO PZ Levoča, ktorý to odstúpil na riešenie MV SR, Centru podpory Prešov vedúcemu Jednotky podpory Poprad, ktorý má daný úsek na starosti.
S úctou,

JUDr. Lucia Babejová
Prednosta MsÚ
20. júl 2018

Tomáš

ďakujem za vyriešenie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania