Výstavba chodníka

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Neriešený
meno
Lucia Labudova 12. júna 2018

Na veľmi frekventovanej Novoveskej ceste bola prisľúbený výstavba chodníka po ukončení výstavby diaľnice no do dnes sa tak nestalo. Rodinne domy stoja po pravej strane cesty na Sp.Novú Ves a chodník ktorý je v dezolátnom stave sa nachádza po ľavej strane cesty. Došlo tu aj k dopravným nehodám a žiaľ aj k smrteľnej. Pre nas obyvateľov na tejto ulici je prechod od domov na protilahly chodník je veľký problém pre množstvo motorových vozidiel jazdiaci v oboch smeroch na Sp.Novú Ves.Tento problém sa este zhorší po otvorení prevádzky v novej firme pri priemyselnom parku.Vyžaduje sa tu aj úprava vodných rigolov popri ceste o ktoré sa prestali cestári starať .

27. jún 2018

Lucia Labudova

Počítala som s tým no za pokus to stalo.Dakujem .To sa musíte prejsť po celej Levoci a zistiť stav chodníkov aj v blízkosti centra.A ak sa opravia niektoré chodníky tak je práca prevedená nekvalitne.To treba vidieť.Na ulici nemáme problém len s chodníkom ale aj s kanalizáciou a tiež sa to nerieši vraj niet na to peniaze.Ak sa začne nieco robit napíšem.Obcas tento podnet zakualizujem snáď sa predstavenstvo mesta prebudi
30. jún 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet bol opätovne zaslaný samospráve s prosbou o vyjadrenie k tomuto podnetu.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania