Rozbitá ulička medzi Vysokou ulicou a Novou ulicou

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

V riešení
meno
Peter 05. septembra 2018

Dobrý deň.
Chceli by sme poukázať na katastrofálny stav uličky, ktorá sa nachádza medzi Vysokou ulicou a Novou ulicou. V zimných a jarných mesiacoch sa na tejto uličke nachádza neskutočné blato. Teraz viď. foto - rozbitá cesta. Nemyslíte si, že by už bolo načase niečo s tým urobiť?

12. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Peter,

ďakujeme za podnet. Uličku a jej stav skontroluje osobne pani zástupkyňa primátora. Následne bude zvolané rokovanie a nastavený plán opráv. Bolo by vhodné sa o výsledku informovať osobne na MsÚ, prípadne písomne na mojej emailovej adrese prednosta@levoca.sk.
S úctou,



JUDr. Babejová Lucia
prednostka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania