Odvodňovací kanál

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Uzavretý

Ďakujeme za vyčistenie kanála. Kanál je však nebezpečný - hlbka cca 40 cm - v zime keď sa školáci sankujú často do neho vletia a môžu si škaredo ublížiť, v lete keď je vysoka tráva tak je neviditeľný a hrozí pád. Viem že jeho prerobenie s novými betónovými žľabmi by bol drahy, ale možno keby sa tam vložila drenážna rúra a prisypala štrkom frakcie 32 aspoň do 2/3 hĺbky, tak je to lacné riešenie, ktoré zníži riziko úrazu.

17. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Tomáš,

Ďakujeme za podnet. Dovoľujem si Vám zaslať vyjadrenie Technických služieb mesta Levoča, ktoré majú v správe okrem iného aj odvodňovací kanál:

"Technické služby mesta Levoča neplánujú realizovať žiadne úpravy v predmetnom území,nakoľko daný žľab plní svoju funkciu,na ktorú bol zrealizovaný."

Za deti, ktoré sa tam sánkujú v zime zodpovedajú rodičia, ktorí istotne dohliadnu na to, aby sa im nič nestalo. Verím že aj Vy prispejete k bezpečnosti v danom území. Ďakujeme!

S úctou,


JUDr. Babejová Lucia
prednostka
17. október 2018

Tomáš

Je mi smutno z vazho stanoviska. Preco radsej nezabranit nestastiu. Inak minule pri kosbe tam jeden kosec skoro utrhol koleso na mulcovacke co tam vletel. Cakajme a dufajme ze aj ziaci co sa tam chodia sankovat sa vratia k rodicom v poriadku. A ziaden rodic nebude ziadat odskodne od skoly-mesta. Prevencia je stale lacnejsia ako riesenie nasledkov.
14. júl 2019

Tomáš

Napriek tomu ze samosprava nekonala tak ja som si to upravil, aby to bolo bezpečne pre deti a krásne pre okolie.
14. júl 2019

Tomáš

aj tak sa da

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania